معرفی پیشگامان انتقال ژن:

گستردگی و حجم کاری زیاد در هنگام آزمایش ها سبب گردیده برخی شرکت های خصوصی در بسیاری از نقاط دنیا با هدف ساده کردن پروژه های تحقیقاتی در زمینه های مختلف بیوتکنولوژی برای محققان تشکیل گردند.

گروه پژوهشی پیشگامان انتقال ژن (GTP) با هدف تسهیل پروژه های تحقیقاتی محققان و دانشجویان ایرانی توسط گروهی از متخصصان جوان با تحصیلات عالی در این زمینه شکل گرفته است. توانایی محققان ما سبب صرفه جویی در زمان و حتی هزینه های مربوط به پروژه تحقیقاتی شما می گردد. پیشگامان انتقال ژن بعنوان اولین گروه ارائه دهنده خدمات اختصاصی در زمینه خدمات بیوتکنولوژی در ایران مفتخر است که اعلام کند متخصصان ما قادرند در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، پروژه تحقیقاتی شما را از نقطه آغاز تا انتها به انجام برسانند. تجربه و توانایی پیشگامان انتقال ژن سبب گردیده بتوانیم خدمات متنوعی را به مراکز تحقیقاتی دانشگاهی، بیوتکنولوژی و شرکت های داروسازی ارائه دهیم. عمده ترین این خدمات شامل انجام طراحی و سنتز ژن، کلونینگ، بیان پروتئین ها، خدمات در زمینه جهش زایی و مهندسی پروتئین می باشد.

آدرس: تهران،تقاطع اتوبان نیایش و خیابان ولیعصر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی، آزمایشگاه جامع تحقیقاتی،

مرکز رشد فناوریهای دارویی

 

شماره تلفن: 88200114 - 021

تلفن همراه: 09124061249

سایت:  ‌http://www.irgtp.com/

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 آذر 1391    | توسط: مشتاق طالب شاوی الربیعی    | طبقه بندی: شركت های فعال در زمینه ژنتیك مولكولی و بیوتكنولوژی،     | نظرات()